Fakro


Okna dachoweFwr

Okno wyłazowe FWR oraZ FWL jest połączeniem okna dachowego i wyłazu dachowego w wersji otwieranej na prawą lub lewą stronę. Jako wyłaz zapewnia łatwe i bezpieczne wyjście na dach. Funkcje okna spełnia doświetlając wnętrze oraz umożliwiając przewietrzenie pomieszczenia. Posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne.

Ptp-v

Okna aluminiowo-tworzywowe PTP U3 i PTP-V U3 są oknami dachowym o konstrukcji obrotowej, wykonanymi z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym, które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Taka konstrukcja zapewnia dużą stabilność całego okna i zapobiega odkształcaniu się profili podczas jego użytkowania. Okno idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach na poddaszu, w których panuje okresowo podwyższony poziom wilgoci np. w łazienkach czy w kuchniach. Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne.

Fts-v

Model FTS U2 to najpopularniejsza konstrukcja okien dachowych. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej bądź obracać wokół osi o 180° i zablokować je na czas umycia okna. Okna posiadają klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem, umieszczonej w dolnej części skrzydła. W modelu FTS-V dodatkowo zastosowano nawienik V10, zapewniający napływ powietrza nawet przy szczelnie zamknietym oknie.

Ftp-v

Okno FTP-V to bogato wyposażone okna obrotowe. Dwukrotnie malowana rama okna która posiada potrójny system uszczelnienia, oraz automatyczny nawiewnik V40P. Nowy nawiewnik V40P zapewnia optymalną ilość powietrza w pomieszczeniu przy szczelnie zamknietym oknie. W łatwy sposób można do niego dodatkowo zamontować nawiewnik higrosterowany. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą.PREMIUMDACH Puck
tel: 692 329 923
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork

Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion