Creaton


Dachówki ceramiczne


Creaton jest marką łączącą nowoczesność oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Firma oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów, zaspokajający wszelkie indywidualne gusta i wymagania. Wspólną cechą łącząca wyroby marki Creaton jest wysoka jakość materiału, wykonania i wykończenia powierzchni, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie w produkcji dachówek ceramicznych. Kolekcja Noblesse oferuje szeroki wybór spośród licznych szlachetnych barw. Z kolei kolekcja barwnych angob Nuance pozwala tworzyć dachy w ciepłych barwach natury, idealnie wtapiające w otaczający krajobraz. Glazurowane dachówki serii Finesse, dzięki specjalnej powłoce dachschutzfaktor, pozwalają skutecznie chronić dach przed działaniem szkodliwych czynników otaczającego środowiska oraz porastaniem mchami.


Premion

Premion jest dachówką dla wymagających klientów. Spełnia ona bowiem kryteria najwyższej jakości na pokolenia oraz zapewnia piękny wygląd dachu. Jest to dachówka wypalana w technologii Keralis, w temperaturze powyżej 1100 stopni celsjusza, co czyni ją bardziej stabilną, homogeniczną, a tym samym trwale piękną. Dzięki swojej gładkiej powierzchni jest ekstremalnie odporna na zanieczyszczenia i negatywny wpływ środowiska.

Balance

Dachówka Balance jest uprzedmiotowieniem równowagi formy, proporcji oraz ekonomiczności. Pod względem wzornictwa stwarza całkowicie nowy wymiar sztuki kreowania powierzchni dachowych. Przy zużyciu 8,4 szt/m2 Creaton oferuje dachówkę przedstawiająca wzorcową jakość, przykuwającą uwagę swoim pięknem, tworząc jednocześnie nowe relacje w zakresie stosunku ceny do wydajności.

Titania

Titania to dachówka ceramiczna wielkiego formatu o falistym kształcie, oferująca najnowocześniejsze opatentowane rozwiązania. Produkt imponuje swoim designem i trwałością, jest dopracowany w każdym detalu i zapewnia wyjątkowy efekt wizualny. Dachówka łącząca klasyczny piękny wygląd dachu z najwyższą jakością i trwałością.

Klassik

Karpiówka o kroju zaokrąglonym z linii Klassik to w ofercie Creatona dachówka o największym zakresie zastosowania. Jest delikatną, skromną i dzięki temu ponadczasową formą nadającą dachom klasycznego uroku. Optycznie powiększa powierzchnię dachową i zapewnia bryle harmonijne wykończenie.

Domino

Domino jest wyjątkową dachówką łączącą w sobie wszystkie zalety dachówki ceramicznej z nowoczesną formą na miarę współczesności. Domino to idealny przykład przewagi markowej jakości. Uformowane schodkowo zakładki niezawodnie chronią przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. Jest to dachówka na miarę naszych czasów – dla wszystkich, którzy ponad wszystko cenią prostotę.PREMIUMDACH Puck
tel: 692 329 923
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork

Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion