Brass


Dachówki ceramiczne


Dachówki Braas to element nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań dachowych oferowanych przez koncern Monier. 
Każda dachówka Braas tworzona jest zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży: do produkcji dachówek używamy najlepszych tworzyw i materiałów, dzięki czemu są one trwałe oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcze czy gwałtowne zmiany temperatur.


Turmalin

Turmalin swoim kształtem podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Nadaje mu optycznego spokoju i wyważenia. Z tego też względu nadaje się wyjątkowo dobrze do stosowania na budynkach o oszczędnej stylistyce. Turmalin jest dachówką o wyraźnej stylistyce, będącej świadectwem uznania dla designu i techniki. Doskonale nadaje się zarówno dla nowych jak i podlegających renowacji budynków.

Reviva

Reviva jest produktem wyjątkowym. Łączy ona klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych. Dzięki technologii, dachówka Reviva posiada wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładką powierzchnię. Model ten podkreśli piękno dachów o różnych kształtach a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy.

Rubin 9v

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 3cm daje dachówkę uniwersalną, którą można stosować nie tylko na dużych i prostych dachach. Rubin jest dachówką wysokojakościową o ponadczasowej, pięknej formie zapewniającej stylowy, naturalny obraz pokrycia.

Rubin 13v

Rubin 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu. Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna. Jak duża różnorodność jest tu możliwa udowadnia szeroka gama asortymentu kolorów w ofercie.PREMIUMDACH Puck
tel: 692 329 923
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork

Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion