FIRMA

Od 2013 roku zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie materiały niezbędne do montażu czy remontu połaci dachowych. Gama produktów jakie oferujemy to zarówno tradycyjne materiały - papa, dachówka oraz blachodachówka, jak i te bardziej wyszukane - blacha na rąbek, pokrycia z tytan-cynku czy miedzi.

DLACZEGO PREMIUMDACH


FACHOWE DORADZTWO

Nasz zespół pomoże Państwu w wyborze odpowiednich produktów. Szeroka gama rozwiązań które oferujemy pozwoli dobrać odpowiednią do potrzeb i oczekiwań klientów.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Dzięki szerokiej gamie usług możemy zrealizować inwestycję od A do Z, łącznie z podbitką dachową czy stolarką okienną fasadową.

POLSKIE HURTOWNIE DACHOWE

Współtworzymy sieć dającą gwarancję biznesowego bezpieczeństwa przy najwyższych standardach jakości. Dla klienta to oznacza gwarancję najlepszej ceny na rynku.

LOKALIZACJA MAGAZYNÓW

Prowadzimy hurtownie w trzech powiatach, Puckim, Wejherowskim i Lęborskim. Dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i z łatowością obsłużyć inwestycję od Półwyspu helskiego aż po Słupsk.

SPRZEDAŻ I TRANSPORT

Gama produktów jakie oferujemy to zarówno tradycyjne materiały - papa, dachówka, oraz blachodachówka, jak i te bardziej wyszukane - blacha na rąbek, pokrycia z tytan-cynku czy miedzi. Oferujemy transport materiałów oraz umożliwiamy zwrot nieużytych towarów.

USŁUGI DEKARSKIE

Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych ekip dekarskich i współpracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom możliwie krótki terminy realizacji powierzonych nam prac.

UTYLIZACJA AZBESTU

Oferujemy demontaż oraz transport materiałów zawierających azbest zgodnie z obowiązującymi przepisami. Po wykonaniu usługi przekazujemy wszelkie niezbędne dokumenty i pomagamy ubiegać się o zwrot kosztów utylizacji.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Wszystkie wykonane przez nas usługi objęte są ochroną ubezpieczeniową OC. Dodatkowo, działamy pod kontrolą Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, co gwarantuje rzetelność i fachowość wykonanych prac.

PREMIUMDACH Puck
tel: +48 692 329 932
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: +48 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Przemysłowa 56
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: +48 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork