BudMat


Pokrycia metalowe


Firma Budmat to wiodący producent pokryć dachowych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Produkty cechuje najwyższa jakość oraz pionierskie rozwiązania, ułatwiające ich montaż i eksploatację. Firma posiada aż 5 rodzajów blachodachówki modułowej, co sprawia, że oferta dachów modułowych jest największa na polskim rynku. Budmat działa kompleksowo – oferuje wszelkie akcesoria, łącznie z systemami rynnowymi (stal i PVC) oraz obróbkami blacharskimi. Wyroby producenta pochodzą z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z huty SSAB oraz ArcelorMittal. W ofercie firmy oprócz dachów modułowych znajdują się również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profil stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.


Sara

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz klientów za: elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość - do 30 lat gwarancji. Dzięki możliwości wykonania jej w dowolnym kolorze, potrafi spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania.

Venecja

Blachodachówka modułowa Venecja oferowana przez firmę Budmat jest produktem unikalnym, gwarantującym szybki montaż, bezawaryjne użytkowanie i ekskluzywny wygląd. Produkt wyróżnia się unikalnym kształtem – 5 falami dolnymi i 6 wierzchołkami, a ponadto posiada specjalnie uformowane uformowane naroża, umozliwiające idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu. Venecja oferowana jest w dwóch powłokach: D-Matt objęty 30 letnią gwarancją, oraz X-Matt objęty 50 letnią gwarancją.

T18

Wszechstronne zastosowanie stawia blachy trapezowe Budmat w gronie niezastąpionych metod krycia dachów. Dotyczy to szczególnie budynków przemysłowych, wielkogabarytowych, niestandardowych, a zarazem nowoczesnych w formie aranżacji architektonicznych. Trapez T18 dostępny jest w powłokach : poliester połysk, poliester mat, mat gruboziarnisty, Prelaq® Nova, Prelaq® Nova Matt oraz alucynkowej, ocynkowanej i powłoce GRANITE® HDX.

Murano

Murano to najnowszy produkt marki Budmat. Kształt blachodachówki Murano wyróżnia się pięcioma płaskimi powierzchniami, wzdłużnymi wzmocnieniami oraz sześcioma wypukłymi falami. Specjalnie zaprojektowana przednia krawędź arkusza pozwala na swobodne odrywanie się skroplin wody i wentylację dachu. Arkusze pasują do siebie idealnie i mają gotowe otwory montażowe wraz z wykonanymi pod kątem leżniami pod uszczelki, co umożliwia bezpieczne i łatwe prowadzenie wkrętarki bez zarysowania powierzchni dachu. Murano, podobnie jak Venecja występuje w powłokach: D-Matt oraz X-Matt.PREMIUMDACH Puck
tel: 692 329 923
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork

Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion