Blachy Pruszyński


Pokrycia metalowe


Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Wyroby posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.


Szafir

Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Produkowana jest w dwóch wariantach długości modułu 350 i 400 mm.  Blachodachówka Szafir został nagrodzona Polskim Godłem Promocyjnym XIII edycji Teraz Polska.

Arad

Arad to blachodachówka produkowana na konkretną długość. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński.  Arad dostępny jest we wszystkich powłokach z oferty firmy Blachy Pruszyński w 27 kolorach podstawowych z palety RAL i RR.

Panel zatrzaskowy na rąbek

Blachy na tzw. rąbek stojący są jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Teraz możemy zaproponować nowoczesne rozwiązanie w tradycyjnym znanym od lat kształcie blach z rąbkiem stojącym. Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb Klienta. Łączenie paneli odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka, a każdy panel posiada gotowe otwory montażowe ułatwiające mocowanie do konstrukcji.

Gryf

Blachodachówka Gryf to opcja dla osób preferujących pokrycia dachowe dostarczane w arkuszach ciętych na wymiar. W tej postaci doskonale nadają się na dachy o prostej konstrukcji, gdyż ich zastosowanie oznacza oszczędność czasu i mniejsze koszty przy zachowaniu wizualnych zalet blachodachówki panelowej. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński. Gryf dostępny jest we wszystkich powłokach z oferty firmy Blachy Pruszyński, w 27 kolorach podstawowych z palety RAL oraz szwedzkiej palety RR.PREMIUMDACH Puck
tel: 692 329 923
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork

Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion