Roben1


Dachówki ceramiczne


Dachówka ceramiczna należy do najstarszych i najlepiej sprawdzonych materiałów, wykorzystywanych jako pokrycie dachowe.W zakładach Röben  od lat produkuje się wysokiej klasy dachówki ceramiczne, których jakość gwarantowana jest nie tylko licznymi certyfikatami zgodności z polskimi i europejskimi normami budowlanymi, ale też uznaniem inwestorów i indywidualnych klientów. Pokrycie dachówki warstwą angoby zapewnia długotrwałość oraz wzmacnia walory estetyczne dachu. Oferta firmy obejmuje różnej wielkości, kształtu i koloru dachówki ceramiczne, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Monza Plus, charakteryzująca się większym niż w przypadku standardowych dachówek rozmiarem, oraz Piemont, najnowszy model dachówki Röben z zamkami o kształcie zapewniającym wyjątkową szczelność.


Bergamo

Płaska dachówka idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły. To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.

Bornholm

Dachówka o kształcie litery S, inaczej nazywana holenderką. Doskonały wybór w przypadku obiektów bardziej tradycyjnych, nawiązujących do stylistyki klasycznej i zabytkowej. Najważniejsze cechy systemu Bornholm to pogłębione łukowate wygięcie, tworzące wyjątkowy efekt fal światłocienia oraz kształt sprawdzający się w miejscach narażonych na silny wiatr.

Piemont

Płaska dachówka idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły. To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.PREMIUMDACH Puck
tel: 692 329 923
e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23
84-100 Puck

PREMIUMDACH Wejherowo
tel: 574 000 125
e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1
84-200 Wejherowo

PREMIUMDACH Lębork
tel: 574 554 559
e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19
84-300 Lębork

Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion