Dekarze

Usługi dekarskie

Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych ekip dekarskich i współpracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom możliwie krótkie terminy realizacji powierzonych nam prac. Wszystkie wykonywane przez nas usługi objęte są ochroną.

Współpracujemy z najlepszymi dekarzami:

Usługi Blacharsko-Dekarskie Szwagier-Dach Jacek Tandek

tel. 691 238 947
email: jacek0026@o2.pl

Firma Blacharstwo-Dekarstwo Franciszek Socha

tel. 692 161 788

Krzysztof Wejher

tel. 730 872 016

Usługi Ogólnobudowlane Paweł Wujke

tel. 602 316 128

Marek Dettlaff

tel. 602-489-158
email: marekdettlaff07@gmail.com

Michał Andreskowski

tel. 600-896-099

Konstanty Ladach

tel. 504-777-152
email: ladach.budownictwo@wp.pl

Jacek Basmann

tel. 695-636-450

 

Krzysztof Wiśniewski

tel. 501-105-951

 

Dettlaff Budownictwo

tel. 601 401 621

Mateusz Hallmann

tel. 724 455 598

Piotr Ladach

tel. 603 554 317

Krzysztof Hintzke

tel. 669 453 000

Krystian Jeka

tel: 509-605-335

Łukasz Mejer

tel. 600-376-068
www: www.najbud.pl
email:  info@najbud.pl

Duet Dekarski Leszek Kotfas

 

tel. 606 420 385
email: leszek.kotfas@op.pl
www: duetdekarski.pl

 

Paweł Rambiert

tel. 514-244-166

Janusz Danielewicz

tel. 602-710-316

 

Leszek Hinz

tel. 609-750-340
www: lhinz.pl

Mariusz Białk

tel. 608 730 766

Wojciech Szmit

tel. 605-090-243

Usługi Dekarsko-Budowlane Apolinary Haase

tel. 575 866 002

Piotr Hebel

tel. 512 940 556

Karol Dampc

tel. 691 859 207

Jarosław Stępiński

tel. 608 706 953

Konstanty Dettlaff

tel. 601-482-930
email: dettlaffk64@wp.pl
www: facebook.com/Ciesielstwo...

Jan Hallman

tel. 781-340-200

Grzegorz Pieper

tel. 514-514-127
email: piper24@wp.pl
www: pieper-dachy.pl

Szymon Dettlaff

tel. 697-430-418

 

Daniel Derc

tel. 606-134-226

PREMIUMDACH PUCK
tel: 692 329 932 e-mail: puck@premiumdach.pl
ul. Wojska Polskiego 23, 84-100 Puck
PREMIUMDACH WEJHEROWO
tel: 574 000 125, e-mail: wejherowo@premiumdach.pl
ul. Tartaczna 1, 84-200 Wejherowo
PREMIUMDACH LĘBORK
tel: 574 554 559, e-mail: lebork@premiumdach.pl
ul. Abrahama 19, 84-300 Lębork
Copyright: Premiumdach. Projekt i realizacja: PodisPromotion